Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: On
sv: På

en: Name
sv: Namn

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: Options
sv: Alternativ

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Authored by
sv: Författad av

en: Example
sv: Exempel

en: Navigation
sv: Navigering

en: Template
sv: Mall

en: Setting
sv: Inställning

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: Pagination
sv: Paginering

en: Current page
sv: Nuvarande sida
