Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: Description
ru: Тодарадып бижиири

en: Name
ru: Ат

en: Options
ru: Эдиглер

en: Navigation
ru: Навигация
