Sobki Bootstrap (10.0.0-alpha6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: On
ur: آن

en: Name
ur: نام

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Setting
ur: ترتیب
