Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha1) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Suffix
rw: Umugereka

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Front page
rw: Ahabanza

en: Locked
rw: gifunze
