Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (170 entries)

en: Register
gl: Rexistrar

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Content
gl: Contido

en: List
gl: Lista

en: Subject
gl: Asunto

en: Email notification
gl: Notificación de correo electrónico

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Administration
gl: Administración

en: More
gl: Máis

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Size
gl: Tamaño

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Icon
gl: Icona

en: Views
gl: Vistas

en: Teaser
gl: Resumo

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Components
gl: Compoñentes

en: Upload
gl: Subir

en: Titles
gl: Títulos

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: Separator
gl: Separador

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Inline
gl: En liña

en: Hostname
gl: Nome do equipo anfitrión

en: Published
gl: Publicado

en: Warning
gl: Alerta

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: General
gl: Xeral

en: Example
gl: Exemplo

en: Table
gl: Táboa

en: Start
gl: Comezo

en: Navigation
gl: Navegación

en: Color
gl: Cor

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
gl: @site está en mantemento nestes intres. Pronto estaremos de volta. Grazas pola súa paciencia.

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Full
gl: Completo

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Token
gl: Símbolos

en: Front page
gl: Páxina de inicio

en: Languages
gl: Idiomas

en: Configure block
gl: Configurar o bloque

en: Map
gl: Mapa

en: Left
gl: Esquerda

en: Your message has been sent.
gl: A súa mensaxe foi enviada.

en: Info
gl: Información

en: Reference
gl: Referencia

en: Product
gl: Produto

en: Changed
gl: Cambiado

en: Relationship
gl: Relación

en: Translations
gl: Traduccións

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Complete
gl: Completa

en: Shortcuts
gl: Atallos

en: Anonymous user
gl: Usuario anónimo

en: Language switcher
gl: Selector de idioma

en: Form
gl: Formulario

en: Sitemap
gl: Mapa do sitio

en: < Previous
gl: < Anterior

en: Authenticated user
gl: Usuario autenticado

en: Administrator
gl: Administrador

en: Account
gl: Conta

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Publish content
gl: Publicar contido

en: Unpublish comment
gl: Despublicar comentario

en: User account
gl: Conta de usuario

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Not applicable
gl: Non aplicable

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Delete comment
gl: Eliminar comentario

en: Primary
gl: Primario

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Publish comment
gl: Publicar comentario

en: Save Draft
gl: Gardar borrador

en: Yes/No
gl: Si/Non

en: Secondary
gl: Secundario

en: Alt text
gl: Texto alternativo

en: Compact
gl: Compacto

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Header top
gl: Parte superior da cabeceira

en: Date and time
gl: Data e hora

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Delete content
gl: Eliminar contido

en: Progress bar
gl: Barra de progreso

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Full comment
gl: Comentario completo

en: Save comment
gl: Gardar comentario

en: Full content
gl: Contido completo

en: Unpublish content
gl: Despublicar contido

en: Make content sticky
gl: Facer que o contido quede fixo na cabeza das listas

en: Make content unsticky
gl: Facer que o contido non quede fixo na cabeza das listas

en: Promote content to front page
gl: Levar contido a páxina principal

en: Remove content from front page
gl: Quitar contido da páxina principal

en: Save content
gl: Gardar contido

en: The name of the shortcut.
gl: O nome do atallo

en: Time zones
gl: Fusos horarios

en: Taxonomy term page
gl: Páxina de térmos de taxonomía

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
gl: Use as <em>páxinas básicas</em> para o seu contido estático, como a páxina "Quen somos".

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
gl: Use etiquetas para agrupar artigos sobre temas semellantes en categorías.

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Update URL alias
gl: Actualizar alias da URL

en: Not specified
gl: Non especificado

en: Accordion item
gl: Elemento de acordeón

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
gl: Envío gardado. Pode volver a este formulario máis tarde e restaurará os valores actuais.

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Fallback date format
gl: Formato de data de respaldo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: The time that the user was last edited.
gl: O momento no que se editou o usuario por última vez.

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Large (480×480)
gl: Grande (480x480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
gl: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
gl: Data HTML

en: HTML Datetime
gl: Data e hora HTML

en: HTML Month
gl: Mes HTML

en: HTML Time
gl: Hora HTML

en: HTML Week
gl: Semana HTML

en: HTML Year
gl: Ano HTML

en: HTML Yearless date
gl: Data anual HTML

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
gl: d/m/Y - H:i

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito

en: Back to form
gl: Volver ao formulario

en: No more submissions are permitted.
gl: Non se permiten máis envíos.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
gl: Enviado en [webform_submission:created]
    Enviado por: [webform_submission:user]
    
    Os valores enviados son:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
gl: <p>Enviado en [webform_submission:created]</p>
    <p>Enviado por: [webform_submission:user]</p>
    <p>Os valores enviados son:</p>
    [webform_submission:values]

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
gl: [webform_submission:submitted-to]: Envío #[webform_submission:serial]

en: Indicates required field
gl: Indica campo requirido

en: This submission has been locked.
gl: Este envío foi bloqueado.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
gl: Este envío foi completado automaticamente co seu envío anterior.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver o seu envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
gl: Xa enviou este formulario web. <a href="#">Ver os seus envíos anteriores</a>.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
gl: Ten un borrador pendente para este formulario web. <a href="#">Cargue o seu borrador pendente</a>.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
gl: Formulario web enviado dende: [webform_submission:source-title]

en: Metatags (Hidden field for JSON support)
gl: Metatags (Campo oculto para o soporte JSON)
