Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (279 entries)

en: Register
nl: Registreren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Email notification
nl: E-mailmelding

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Administration
nl: Beheer

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Size
nl: Grootte

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Quote
nl: Citaat

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Views
nl: Overzichten

en: Text
nl: Tekst

en: Layout
nl: Lay-out

en: Components
nl: Componenten

en: Upload
nl: Uploaden

en: Titles
nl: Titels

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Normal
nl: Normaal

en: Success
nl: Succes

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: General
nl: Algemeen

en: Example
nl: Voorbeeld

en: Table
nl: Tabel

en: Start
nl: Begin

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Color
nl: Kleur

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Full
nl: Volledig

en: Gender
nl: Geslacht

en: English
nl: Engels

en: French
nl: Frans

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Languages
nl: Talen

en: Configure block
nl: Blok instellen

en: Map
nl: Landkaart

en: Days
nl: Dagen

en: Months
nl: Maanden

en: Left
nl: Links

en: Your message has been sent.
nl: Uw bericht is verzonden.

en: Reference
nl: Referentie

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Email confirmation
nl: E-mailbevestiging

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Relationship
nl: Relatie

en: Translations
nl: Vertalingen

en: News
nl: Nieuws

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Complete
nl: Voltooid

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Language switcher
nl: Taalkeuze

en: Form
nl: Formulier

en: Next >
nl: Volgende >

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Global
nl: Algemeen

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Raw
nl: Onbewerkt

en: Hide all
nl: Alles verbergen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Not applicable
nl: Niet van toepassing

en: Sex
nl: Geslacht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Primary
nl: Primair

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: Secondary
nl: Secundair

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: Available components
nl: Beschikbare besturingselementen

en: Education
nl: Opleiding

en: Accordion
nl: Accordeon

en: Pagination
nl: Paginering

en: Delete redirect
nl: Omleiding verwijderen

en: Header top
nl: Bovenzijde kop

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Alert
nl: Alarm

en: References
nl: Referenties

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Marital status
nl: Huwelijkse staat

en: Edit template
nl: Template bewerken

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: The name of the shortcut.
nl: De naam van de snelkoppeling.

en: Time zones
nl: Tijdzones

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
nl: Deze link leidt naar een externe website. We zijn niet verantwoordelijk voor hun inhoud.

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Geographic
nl: Geografisch

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Assign %role role
nl: Rol %role toewijzen

en: Not specified
nl: Niet gespecificeerd

en: Accordion item
nl: Accordeon-item

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Industry
nl: Industrie

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Wide
nl: Breed

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Country codes
nl: Landcodes

en: Publish taxonomy term
nl: Taxonomieterm publiceren

en: Unpublish taxonomy term
nl: Taxonomieterm depubliceren

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: (link is external)
nl: (externe link)

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: Danger
nl: Gevaar

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Country names
nl: Landnamen

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
nl: Zondag: Zondag
    Maandag: Maandag
    Dinsdag: Dinsdag
    Woensdag: Woensdag
    Donderdag: Donderdag
    Vrijdag: Vrijdag
    Zaterdag: Zaterdag

en: Male: Male
    Female: Female
nl: Mannelijk: Mannelijk
    Vrouwelijk: Vrouwelijk

en: Yes: Yes
    No: No
nl: Ja: Ja
    Nee: Nee

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Likert: Agreement
nl: Likertschaal: Overeenstemming

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
nl: 1: Veel slechter
    2: Slechter
    3: Hetzelfde
    4: Beter
    5: Veel beter

en: Likert: Comparison
nl: Likertschaal: Vergelijking

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
nl: 1: Helemaal oneens
    2: Oneens
    3: Neutraal
    4: Eens
    5: Helemaal eens

en: Likert: Importance
nl: Likertschaal: Belangrijkheid

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
nl: 1: Totaal niet belangrijk
    2: Beetje belangrijk
    3: Neutraal
    4: Belangrijk
    5: Zeer belangrijk

en: Likert: Satisfaction
nl: Likertschaal: Tevredenheid

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
nl: 1: Zeer ontevreden
    2: Ontevreden
    3: Neutraal
    4: Tevreden
    5: Zeer tevreden

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
nl: 1: Absoluut niet
    2: Waarschijnlijk niet
    3: Niet zeker
    4: Waarschijnlijk
    5: Absoluut

en: Likert
nl: Likertschaal

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
nl: Alleenstaand: Alleenstaand
    Getrouwd: Getrouwd
    Gescheiden: Gescheiden
    'Weduwe of weduwnaar': 'Weduwe of weduwnaar'

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
nl: Januari: Januari
    Februari: Februari
    Maart: Maart
    April: April
    Mei: Mei
    Juni: Juni
    Juli: Juli
    Augustus: Augustus
    September: September
    Oktober: Oktober
    November: November
    December: December

en: Employment status
nl: Werkgelegenheidsstatus

en: Ethnicity
nl: Etniciteit

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
nl: Ouder: Ouder
    Wederhelft: Wederhelft
    'Broer of zus': Broer of zus
    Kind: Kind
    Vriend: Vriend

en: Likert: Quality
nl: Likertschaal: Kwaliteit

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
nl: 1: Slecht
    2: Voldoende
    3: Goed
    4: Zeer goed
    5: Uitstekend

en: Delete webform
nl: Formulier verwijderen

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: Delete submission
nl: Inzending verwijderen

en: Phone type
nl: Telefoontype

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
nl: Thuis: Thuis
    Kantoor: Kantoor
    Mobiel: Mobiel

en: Content editor
nl: Redacteur

en: Demographic
nl: Demografisch

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: (link sends email)
nl: (link stuurt e-mail)

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: Lock submission
nl: Inzending vergrendelen

en: Unlock submission
nl: Inzending ontgrendelen

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
nl: Gearchiveerd

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
nl: Concept

[ctx: Workflow state label]
en: Published
nl: Gepubliceerd

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
nl: Archiveren

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
nl: Herstellen naar Concept

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
nl: Herstellen

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
nl: Nieuw concept maken

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
nl: Publiceren

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
nl: U heeft een openstaand concept voor dit formulier. <a href="#">Open uw bestaande concept</a>.

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
nl: U heeft openstaande concepten voor dit formulier. <a href="#">Bekijk uw openstaande concepten</a>.

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
nl: Een geupload bestand of document, zoals een PDF.

en: Province codes
nl: Provinciecodes

en: Province names
nl: Provincienamen

en: M: Male
    F: Female
    X: Unspecified
nl: M: Mannelijk
    F: Vrouwelijk
    X: Niet-gespecifieerd

en: Archive webform
nl: Formulier archiveren

en: Close webform
nl: Formulier sluiten

en: Open webform
nl: Formulier openen

en: Restore webform
nl: Formulier herstellen

en: Star/flag submission
nl: Inzendingen markeren (ster/vlag)

en: (link is a phone number)
nl: (link is een telefoonnummer)
