Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (107 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Status
kk: Жағдайы

en: Register
kk: Тіркеу

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Moderated content
kk: Мазмұн модераторы

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: view
kk: карау

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Authored by
kk: Автор

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: Front page
kk: Басты бет

en: Languages
kk: Тілдер

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: Anonymous user
kk: Анонимді пайдаланушы

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Block description
kk: Блок сипаттамасы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
kk: Пайдаланушы соңғы бетті көргеннен кейін осынша уақытқа онлайн болып саналады.

en: Account
kk: Есеп

en: Unpublish comment
kk: Пікірді жарияламау

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Delete comment
kk: Комментарийды жою

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Publish comment
kk: Пікірді жариялау

en: Who's new
kk: Кім жаңа?

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: Who's online
kk: Кім онлайн

en: Recent content
kk: Соңғы контент

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
