Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha4) - en to dz translation catalogue (42 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Your message has been sent.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་འཕྲིན་དོན་འདི་གཏང་ཡོད།

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Delete comment
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་བཏོན་གཏང་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་
