Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha4) - en to mg translation catalogue (31 entries)

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: List
mg: Lisitra

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: More
mg: Tohiny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: English
mg: Anglisy

en: Front page
mg: Pejy voalohany

en: Configure block
mg: Fanamboarana blaoky

en: Account
mg: Kaonty

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia

en: Highlighted
mg: Vaomarika
