Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (47 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: List
sq: Lista

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Administration
sq: Administrimi

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Size
sq: Madhësia

en: Reset
sq: Rifillo

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: User
sq: Përdoruesi

en: Contact
sq: Kontakti

en: Created
sq: Krijuar

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Table
sq: Tabela

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Anonymous
sq: Anonim

en: English
sq: Anglisht

en: French
sq: Frengjisht

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Your message has been sent.
sq: Mesazhi juaj u dërgua.

en: Anonymous user
sq: Përdoruesi anonim

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Account
sq: Profili

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Date and time
sq: Data dhe ora

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
