Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to bg translation catalogue (87 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Content
bg: Съдържание

en: List
bg: Списък

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Language
bg: Език

en: Administration
bg: Администриране

en: More
bg: още...

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Homepage
bg: Начална страница

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Views
bg: Изгледи

en: Audio
bg: Музика

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Трансфер

en: Titles
bg: Заглавия

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: User
bg: Потребител

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Contact
bg: Контакт

en: Created
bg: Създадено

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: General
bg: Общи

en: Table
bg: Таблица

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bg: @site в момента е в техническа профилактика. Ще бъде достъпен в най-скоро време. Благодарим ви за търпението.

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Template
bg: Шаблон

en: English
bg: Английски

en: French
bg: Френски

en: Front page
bg: Начална страница

en: Languages
bg: Езици

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Right
bg: Дясно

en: Your message has been sent.
bg: Вашето съобщение беше изпратено.

en: Product
bg: Продукт

en: Shortcuts
bg: Преки пътища

en: Anonymous user
bg: Анонимен

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Account
bg: Акаунт

en: Publish content
bg: Публикувай съдържание

en: Unpublish comment
bg: Премахни коментар

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Publish comment
bg: Публикувай коментар

en: Yes/No
bg: Да/Не

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Date and time
bg: Дата и час

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Save comment
bg: Запази коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Unpublish content
bg: Отмени публикацията на съдържанието

en: Make content sticky
bg: Постави съдържанието в началото на сипсъка

en: Make content unsticky
bg: Отмени  публикуването на съдържанието в началото на сипсъка

en: Promote content to front page
bg: Постави съдържанието на началната страница

en: Remove content from front page
bg: Премахни съдържанието от началната страница

en: Save content
bg: Запази съдържанието

en: Time zones
bg: Часови зони

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
