Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (60 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Content
eo: Enhavo

en: List
eo: Listo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: Language
eo: Lingvo

en: Administration
eo: Administrado

en: More
eo: Pli

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Homepage
eo: Hejmpaĝo

en: Size
eo: Grandeco

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Help
eo: Helpo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Views
eo: Vidoj

en: Text
eo: Teksto

en: Attachment
eo: Kunsendaĵo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Created
eo: Kreita

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: PHP
eo: PHA

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Inline
eo: en linio

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Table
eo: Tabelo

en: Navigation
eo: Navigado

en: Color
eo: Koloro

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eo: @site nun estas administrata.  Ni baldaŭ denove publikigos ĝin. Dankon pro via pacienco.

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Full
eo: Kompleta

en: English
eo: Angla

en: French
eo: Franca

en: Front page
eo: Ĉefpaĝo

en: Languages
eo: Lingvoj

en: Configure block
eo: Agordu blokon

en: Your message has been sent.
eo: Via mesaĝo estas sendita.

en: Translations
eo: Tradukoj

en: Anonymous user
eo: Anonima uzanto

en: Language switcher
eo: Lingva ŝaltilo

en: Account
eo: Konto

en: Unpublish comment
eo: Maleldonu komenton

en: User account
eo: Uzanta konto

en: Delete comment
eo: Forigu komenton

en: Header top
eo: Kaplinia supro

en: Date and time
eo: Dato kaj tempo

en: Image style
eo: Bilda stilo
