Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (133 entries)

en: Register
eu: Erregistratu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: List
eu: Zerrenda

en: Subject
eu: Gaia

en: Email notification
eu: E-posta jakinarazpena

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: More
eu: Gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: Size
eu: Tamaina

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Views
eu: Bistak

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Upload
eu: Igo

en: Titles
eu: Izenburuak

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Normal
eu: Arrunta

en: Warning
eu: Kontuz

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Plain text
eu: Testu laua

en: General
eu: Orokorra

en: Example
eu: Adibide

en: Table
eu: Taula

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
eu: @site momentu honetan mantentze lanetan dago. Laster egon beharko ginake bueltan. Mila esker zure pazientziagatik.

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Tools
eu: Tresnak

en: Full
eu: Osoa

en: English
eu: Ingelesa

en: French
eu: Frantsesa

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Map
eu: Mapa

en: Days
eu: Egunak

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Your message has been sent.
eu: Zure mezua bidali da.

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Document
eu: Dokumentua

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Translations
eu: Itzulpenak

en: News
eu: Berriak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Complete
eu: Eginda

en: Shortcuts
eu: Lasterbideak

en: Anonymous user
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Form
eu: Formularioa

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Global
eu: Globala

en: Authenticated user
eu: Egiaztatutako erabiltzailea

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Local
eu: Lokala

en: Account
eu: Kontua

en: Publish content
eu: Edukia argitaratu

en: Unpublish comment
eu: Iruzkina desargitaratu

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Delete comment
eu: Ezabatu iruzkina

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Publish comment
eu: Argitaratu iruzkina

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Yes/No
eu: Bai/Ez

en: Date and time
eu: Data eta ordua

en: Alert
eu: Alerta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Delete content
eu: Edukia ezabatu

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Save comment
eu: Iruzkina gorde

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: Unpublish content
eu: Edukia desargitaratu

en: Save content
eu: Eduki gorde

en: The name of the shortcut.
eu: Laistebidearen izena.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua

en: Site information links
eu: Webgunearen informazio estekak

en: Narrow
eu: Estu
