Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (63 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: List
ka: სია

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Text
ka: ტექსტი

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Separator
ka: გამყოფი

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Off
ka: გამორთვა

en: Inline
ka: ერთ ხაზზე

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: General
ka: ზოგადი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Color
ka: ფერი

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Languages
ka: ენები

en: Configure block
ka: ბლოკის კონფიგურირება

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ

en: Info
ka: ინფო

en: Shortcuts
ka: სწრაფი ბმულები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Language switcher
ka: ენის გადამრთველი

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
