Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to ky translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Content
ky: Мазмун

en: Language
ky: Тил

en: English
ky: Англисче

en: Languages
ky: Тилдер
