Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: Register
rw: Iyandikishe

en: Submit
rw: ohereza

en: List
rw: Urutonde

en: Center
rw: Hagati

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Front page
rw: Ahabanza
