Sobki Bootstrap (10.1.0-beta1) - en to lo translation catalogue (26 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Homepage
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Active
lo: ກຳລັງໃຊ້ງານ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Recent comments
lo: ຄໍາເຫັນຜ່ານມາ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Member for
lo: ເປັນສະມາຊິກໄດ້

en: Languages
lo: ພາສາ

en: Configure block
lo: ຕັ້ງຄ່າຂອງ block

en: People
lo: ຄົນ

en: Shortcuts
lo: ທາງລັດ

en: Account
lo: ບັນຊີ

en: Dashboard
lo: ກະດານສະຫຼຸບຂໍ້ມູນ

en: Page top
lo: ດ້ານເທີງຂອງໜ້າ

en: Page bottom
lo: ດ້ານລຸ່ມຂອງໜ້າ

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ

en: Recent content
lo: ເນື້ອໃນຜ່ານມາ

en: Highlighted
lo: ຈຸດເດັ່ນ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lo: ການຄຸ້ມຄອງບັນຊີຜູ້ໃຊ້, ພາລະບົດບາດ, ແລະ ສິດນຳໃຊ້.
