Sobki Bootstrap (10.1.0-alpha5) - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: List
sr: Листа

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: More
sr: Више

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Text
sr: Текст

en: Components
sr: Компоненте

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Bottom
sr: Дно

en: Footer
sr: Подножје

en: Color
sr: Боја

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Languages
sr: Језици

en: Your message has been sent.
sr: Ваша порука је послата.

en: Changed
sr: Промењен

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Anonymous user
sr: Непознати корисник

en: Authenticated user
sr: Регистровани корисник

en: Administrator
sr: Администратор

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Date and time
sr: Датум и време

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sr: Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sr: Поврати у Предлог

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sr: Направи нови Предлог
