Sobki Bootstrap (all releases) - en to af translation catalogue (44 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Register
af: Registreer

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Subject
af: Onderwerp

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Homepage
af: Tuisblad

en: File
af: Lêer

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Help
af: Hulp

en: Default
af: Verstek

en: Small
af: Klein

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Upload
af: Oplaai

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Footer
af: Onderskrif

en: Comment
af: Kommentaar

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Table
af: Tabel

en: Navigation
af: Navigasie

en: Color
af: Kleur

en: Source
af: Bron

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Account
af: Rekening

en: User account
af: Gebruikersrekening

en: Library
af: Biblioteek
