Sobki Bootstrap (all releases) - en to am translation catalogue (44 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Message
am: መልእክት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Active
am: ገባሪ

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Color
am: ቀለም

en: Source
am: ምንጭ

en: Configure block
am: የጥምረት ውቀርት

en: Tabs
am: ትሮች

en: Language switcher
am: ቋንቋ መለዋወጫ

en: Account
am: መለያ

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Header top
am: ራስጌ እላይ

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
