Sobki Bootstrap (all releases) - en to be translation catalogue (90 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Register
be: Зарэгістраваць/ца

en: Suffix
be: Суфікс

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Subject
be: Тэма

en: Description
be: Апісанне

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: File
be: Файл

en: Size
be: Памер

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Number
be: Нумар

en: Message
be: Паведамленне

en: Link
be: Спасылка

en: Image
be: Малюнак

en: Center
be: Цэнтр

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Preview
be: Перапрагледзець

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Top
be: Верх

en: URL
be: Спасылка

en: Teaser
be: Цвялілка

en: Text
be: Тэкст

en: Attachment
be: Дадатак

en: Upload
be: Загрузіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: Active
be: Актыўна

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Bottom
be: Знізу

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Inline
be: Убудаваны

en: Comment
be: Каментар

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Published
be: Апублікавана

en: Heading
be: Загаловак

en: Warning
be: Увага

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя

en: Plain text
be: Просты тэкст

en: Table
be: Табліца

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Source
be: Крыніца

en: Configure block
be: Ладзіць блок

en: Map
be: Мапа

en: Caption
be: Загаловак

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа

en: Info
be: Інфармацыя

en: Interval
be: Інтэрвал

en: Space
be: Прабел

en: Account
be: Акаўнт

en: User account
be: Рахунак карыстальніка

en: Main navigation
be: Галоўная навігацыя

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Compact
be: Кампактны

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Page top
be: У пачатак старонкі

en: Page bottom
be: Унізе старонкі

en: Status messages
be: Паведамленні статусу

en: Main page content
be: Кантэнт галоўнай старонкі

en: Full comment
be: Поўны каментар

en: Full content
be: Усё змесціва

en: The name of the shortcut.
be: Назва хуткай спасылкі.

en: Taxonomy term page
be: Старонка тэрміна таксаноміі

en: Image style
be: Стыль выявы

en: Highlighted
be: Выдзелены

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: Dark
be: Цёмная

en: Wide
be: Шырокі

en: User account menu
be: Меню рахункаў карыстальнікаў

en: Restricted HTML
be: Абмежаваная HTML

en: Max 1300x1300
be: Максімум 1300x1300

en: Max 2600x2600
be: Максімум 2600x2600

en: Max 325x325
be: Максімум 325x325

en: Max 650x650
be: Максімум 650x650
