Sobki Bootstrap (all releases) - en to bg translation catalogue (65 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Subject
bg: Тема

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Homepage
bg: Начална страница

en: File
bg: Файл

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Quote
bg: Оферта

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Center
bg: Център

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Help
bg: Справка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Teaser
bg: Резюме

en: Text
bg: Текст

en: Attachment
bg: Прикачен файл

en: Upload
bg: Трансфер

en: Before
bg: Преди

en: After
bg: След

en: Email
bg: Е-поща

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Created
bg: Създадено

en: Active
bg: Активен

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Off
bg: Изключи

en: Footer
bg: Под черта

en: Inline
bg: В една линия

en: Comment
bg: Коментар

en: Hostname
bg: Име на хост

en: Published
bg: Публикувано

en: Media
bg: Медия

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Address
bg: Адрес

en: Table
bg: Таблица

en: Navigation
bg: Навигация

en: Color
bg: Цвят

en: Source
bg: Източник

en: Configure block
bg: Настройки на блок

en: Right
bg: Дясно

en: Interval
bg: Интервал

en: Language switcher
bg: Превключвател на езици

en: Audio file
bg: Аудио файл

en: Account
bg: Акаунт

en: User account
bg: Потребителски акаунт

en: Search index
bg: Индекс на търсене

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част

en: Full comment
bg: Пълен коментар

en: Full content
bg: Пълно съдържание

en: Taxonomy term page
bg: Страница на термин от таксономията
