Sobki Bootstrap (all releases) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Register
br: Koumanantiñ

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Homepage
br: Pajenn degemer

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Color
br: Liv
