Sobki Bootstrap (all releases) - en to ca translation catalogue (151 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Register
ca: Registra

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Subject
ca: Assumpte

en: Description
ca: Descripció

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Homepage
ca: Pàgina inicial

en: File
ca: Fitxer

en: Size
ca: Mida

en: None
ca: Cap

en: Number
ca: Número

en: Message
ca: Missatge

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Center
ca: Centre

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Top
ca: Part superior

en: Small
ca: Petit

en: Icon
ca: Icona

en: Teaser
ca: Resum

en: Layout
ca: Disposició

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Upload
ca: Puja

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Email
ca: Correu electrònic

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Separator
ca: Separador

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Footer
ca: Peu

en: Inline
ca: En línia

en: Comment
ca: Comentari

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Heading
ca: Capçalera

en: Warning
ca: Avís

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Plain text
ca: Text pla

en: Address
ca: Adreça

en: Example
ca: Exemple

en: Table
ca: Taula

en: Navigation
ca: Navegació

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Full
ca: Complet

en: Source
ca: Font

en: Configure block
ca: Configura el bloc

en: Map
ca: Mapa

en: Fixed
ca: Fixat

en: Caption
ca: Subtítol

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Reference
ca: Referència

en: Diff
ca: Diferència

en: Changed
ca: Canviat

en: Percentage
ca: Percentatge

en: Related content
ca: Contingut relacionat

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Language switcher
ca: Commutador de llengua

en: Audio file
ca: Fitxer d'àudio

en: Space
ca: Espai

en: Raw
ca: Cru

en: Opened
ca: Obert

en: Account
ca: Compte

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Inherit
ca: Hereta

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Light
ca: Clar

en: Primary
ca: Primari

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Video file
ca: Fitxer de vídeo

en: Secondary
ca: Secundari

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: Available components
ca: Components disponibles

en: Round
ca: Arrodoneix

en: Compact
ca: Compacta

en: Pagination
ca: Paginació

en: Header top
ca: Capçalera superior

en: Alert
ca: Alerta

en: References
ca: Referències

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Library
ca: Biblioteca

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: The name of the shortcut.
ca: El nom de l'accés directe.

en: Taxonomy term page
ca: Pàgina del terme de la taxonomia

en: Image style
ca: Estil de la imatge

en: Video URL
ca: URL del vídeo

en: auto
ca: automàtic

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Highlighted
ca: Destacat

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Dark
ca: Fosc

en: The comment author's name.
ca: El nom de l'autor del comentari.

en: Wide
ca: Ample

en: Responsive
ca: Responsiu

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Top Bar
ca: Barra superior

en: The user ID of the comment author.
ca: L'ID d'usuari de l'autor del comentari.

en: The comment author's hostname.
ca: El nom d'amfitrió de l'autor de comentaris.

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: The comment author's email address.
ca: L'adreça de correu electrònic de l'autor del comentari.

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: The time that the user was last edited.
ca: La data en què l'usuari fou editat per darrer cop.

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: Max 1300x1300
ca: Màx. 1300x1300

en: Max 2600x2600
ca: Màx. 2600x2600

en: Max 325x325
ca: Màx. 325x325

en: Max 650x650
ca: Màx. 650x650

en: Content editor
ca: Editor de continguts
