Sobki Bootstrap (all releases) - en to dz translation catalogue (35 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Homepage
dz: ཁྱིམ་ཤོག་ལེབ།

en: Size
dz: ཚད།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Name
dz: མིང་།

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: RSS
dz: ཨཱར་ཨེསི་ཨེསི།

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Color
dz: ཚོས་གཞི་

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་
