Sobki Bootstrap (all releases) - en to et translation catalogue (141 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Register
et: Registreeru

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Content
et: Sisu

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Homepage
et: Veebileht

en: File
et: Manus

en: Size
et: Suurus

en: None
et: Puudub

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Icon
et: Ikoon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Email
et: E-kiri

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Bottom
et: Alumine

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Heading
et: Pealkiri

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Address
et: Aadress

en: Table
et: Tabel

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Full
et: Täielik

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Source
et: Allikas

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Map
et: Kaart

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Reference
et: Viide

en: Changed
et: Muudetud

en: Interval
et: Intervall

en: Document
et: Dokument

en: Tabs
et: Sakid

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Audio file
et: Helifail

en: Space
et: Ruum

en: Local
et: Kohalik

en: Account
et: Konto

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Inherit
et: Päri

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Round
et: Ümarda

en: Compact
et: Kompaktne

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Alert
et: Hoiatus

en: References
et: Viited

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Full content
et: Kogu sisu

en: The name of the shortcut.
et: Otseviite nimetus.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Wide
et: Lai

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML
