Sobki Bootstrap (all releases) - en to eu translation catalogue (100 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Register
eu: Erregistratu

en: Suffix
eu: Atzizkia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Content
eu: Edukia

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Homepage
eu: Azaleko orria

en: File
eu: Fitxategi

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Number
eu: Zenbakia

en: Message
eu: Mezua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Teaser
eu: Laburpena

en: Text
eu: Testua

en: Attachment
eu: Eranskina

en: Upload
eu: Igo

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Email
eu: Eposta

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Bottom
eu: Behean

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Published
eu: Argitaratua

en: Warning
eu: Kontuz

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Plain text
eu: Testu laua

en: Address
eu: Helbidea

en: Example
eu: Adibide

en: Table
eu: Taula

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Color
eu: Kolore

en: Full
eu: Osoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Map
eu: Mapa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Interval
eu: Bitartea

en: Document
eu: Dokumentua

en: Related content
eu: Lotutako edukia

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Local
eu: Lokala

en: Account
eu: Kontua

en: User account
eu: Erabiltzaile kontua

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: Inherit
eu: Heredatua

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Background image
eu: Atzeko planoko irudia

en: Alert
eu: Alerta

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Full comment
eu: Iruzkin osoa

en: Full content
eu: Eduki osoa

en: The name of the shortcut.
eu: Laistebidearen izena.

en: Taxonomy term page
eu: Taxonomia terminoen orria

en: Image style
eu: Irudiaren tankera

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua

en: Wide
eu: Zabal

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: Default comments
eu: Iruzkin lehentsiak

en: HTML Date
eu: HTML Data

en: HTML Datetime
eu: HMTL data eta ordua

en: HTML Month
eu: HTML Hilabetea

en: HTML Time
eu: HTML Ordua

en: HTML Week
eu: HTML Astea

en: HTML Year
eu: HTML urtea

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua

en: Basic HTML
eu: HTML Basikoa

en: Restricted HTML
eu: HTML Mugatua
