Sobki Bootstrap (all releases) - en to fy translation catalogue (18 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Delete
fy: Wiskje

en: Content
fy: Ynhâld

en: Subject
fy: Underwerp

en: None
fy: Gjin

en: Message
fy: Berjocht

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Upload
fy: Uploade

en: Active
fy: Aktyf

en: Comment
fy: Reaksje

en: Warning
fy: Warskôging

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: English
fy: Ingelsk

en: French
fy: Frânsk

en: Info
fy: Ynfo

en: User account
fy: Brûkersaccount

en: Not specified
fy: Net oantsjutte
