Sobki Bootstrap (all releases) - en to hr translation catalogue (83 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Register
hr: Registriraj se

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Content
hr: Sadržaj

en: Subject
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: File
hr: Datoteka

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: Number
hr: Broj

en: Message
hr: Poruka

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: Center
hr: Centar

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Icon
hr: Ikona

en: Teaser
hr: Mamac

en: Text
hr: Tekst

en: Attachment
hr: Prilog

en: Upload
hr: Otpremi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Email
hr: E-pošta

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Created
hr: Stvoreno

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: Active
hr: Aktivno

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Bottom
hr: Dno

en: Footer
hr: Podnožje

en: Inline
hr: U istom redu

en: Comment
hr: Komentar

en: Hostname
hr: Naziv poslužitelja

en: Published
hr: Objavljeno

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Plain text
hr: Obični tekst

en: Address
hr: Adresa

en: Table
hr: Tablica

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Color
hr: Boja

en: English
hr: Engleski

en: French
hr: Francuski

en: Source
hr: Izvor

en: Configure block
hr: Uredi blok

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Language switcher
hr: Promjena jezika

en: Space
hr: Razmak

en: Account
hr: Račun

en: User account
hr: Korisnički račun

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Status messages
hr: Poruke statusa

en: Edit template
hr: Uredi predložak

en: Main page content
hr: Glavni sadržaj stranice

en: Full comment
hr: Cijeli komentar

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: The name of the shortcut.
hr: Naziv kratice.

en: Taxonomy term page
hr: Stranica taksonomijskog pojma

en: Image style
hr: Stil slike

en: Highlighted
hr: Istaknuto

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: Search result highlighting input
hr: Reultati pretrage s istaknutim unosom
