Sobki Bootstrap (all releases) - en to ht translation catalogue (35 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Register
ht: Kreye kont

en: Subject
ht: Sijè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Size
ht: Grosè

en: Message
ht: Mesaj

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non

en: Help
ht: Èd

en: Default
ht: Pa defo

en: Icon
ht: Ikon

en: Page title
ht: Tit paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Footer
ht: Pye paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Changed
ht: Chanje

en: User account
ht: Kont itilizatè

en: Main navigation
ht: Meni prensipal

en: Not applicable
ht: Pa aplikab

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Main page content
ht: Kontni paj prensipal la

en: Full content
ht: Kontni konplè

en: Not specified
ht: Pa espesifye

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Site branding
ht: Eslogan sit la

en: Default comments
ht: Kòmanè pa defo yo

en: Allows commenting on content
ht: Pèmèt komantè sou kontni yo

en: Large (480×480)
ht: Laj (480x480)

en: User account menu
ht: Meni kont itilizatè

en: Basic HTML
ht: HTML bazik

en: Restricted HTML
ht: HTML limite

en: Content editor
ht: Editè kontni
