Sobki Bootstrap (all releases) - en to hu translation catalogue (206 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Homepage
hu: Címlap

en: File
hu: Fájl

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: Number
hu: Szám

en: Message
hu: Üzenet

en: Quote
hu: Ajánlat

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: Name
hu: Név

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Label
hu: Címke

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Small
hu: Kicsi

en: Icon
hu: Ikon

en: Views
hu: Nézetek

en: Audio
hu: Hanganyag

en: URL
hu: Webcím

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Components
hu: Összetevők

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: User
hu: Felhasználó

en: Email
hu: E-mail

en: User ID
hu: Felhasználó azonosítója

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Active
hu: Aktív

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Bottom
hu: Alja

en: Off
hu: Ki

en: Footer
hu: Lábléc

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Hostname
hu: Kiszolgáló neve

en: Published
hu: Közzétéve

en: Heading
hu: Címsor

en: Success
hu: Sikeres

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Address
hu: Cím

en: Example
hu: Példa

en: Table
hu: Táblázat

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Color
hu: Szín

en: Repeat
hu: Ismétlődés

en: Coordinates
hu: Koordináták

en: Full
hu: Teljes

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Token
hu: Vezérjel

en: Source
hu: Forrás

en: Configure block
hu: Blokk beállítása

en: Map
hu: Térkép

en: Fixed
hu: Rögzített

en: Caption
hu: Képaláírás

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Info
hu: Infó

en: Reference
hu: Referencia

en: Video
hu: Videó

en: Changed
hu: Módosítva

en: Interval
hu: Időköz

en: Document
hu: Dokumentum

en: Percentage
hu: Százalék

en: On page load
hu: Oldal betöltésekor

en: Related content
hu: Kapcsolódó tartalom

en: Tabs
hu: Fülek

en: Teaser text
hu: Bevezető szöveg

en: Language switcher
hu: Nyelvválasztó

en: Form
hu: Űrlap

en: Global
hu: Általános

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Space
hu: Szóköz

en: Raw
hu: Nyers

en: Opened
hu: Nyitott

en: Local
hu: Helyi

en: Account
hu: Saját adatok

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: Inherit
hu: Öröklés

en: Not applicable
hu: Nem alkalmazható

en: Metatags
hu: Meta jelölők

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Primary
hu: Elsődleges

en: contain
hu: tartalmaz

en: Search index
hu: Keresési index

en: Video file
hu: Videófájl

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Available components
hu: Elérhető összetevők

en: Round
hu: Kerekítés

en: Compact
hu: Tömör

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Header top
hu: Fejléc felső része

en: Variant
hu: Változat

en: Alert
hu: Riasztás

en: References
hu: Hivatkozások

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Page top
hu: Oldal teteje

en: Page bottom
hu: Oldal alja

en: Badge
hu: Kitűző

en: Library
hu: Könyvtár

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: The name of the shortcut.
hu: A gyorshivatkozás neve.

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: Image style
hu: Képstílus

en: Borders
hu: Keretek

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
hu: Ez a hivatkozás egy külső webhelyre mutat, melynek tartalmáért nem vállalunk felelősséget.

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)

en: Dark
hu: Sötét

en: Header color
hu: Fejléc színe

en: The comment author's name.
hu: A hozzászólás szerzőjének neve.

en: Not specified
hu: Nincs megadva

en: Accordion item
hu: Harmónika elem

en: Available styles
hu: Elérhető stílusok

en: 404 page not found
hu: 404 – Az oldal nem található

en: Wide
hu: Széles

en: Responsive
hu: Alkalmazkodó

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Top Bar
hu: Felső sáv

en: The user ID of the comment author.
hu: A hozzászólás szerzőjének felhasználói azonosítója.

en: The comment author's home page address.
hu: A hozzászóló weboldala.

en: The comment author's hostname.
hu: A hozzászóló kiszolgálóneve.

en: The time that the comment was created.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást létrehozták.

en: The time that the comment was last edited.
hu: Az időpont, mikor a hozzászólást utoljára szerkesztették.

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: Toggle navigation
hu: Navigáció átkapcsolása

en: 403 access denied
hu: 403 – A hozzáférés megtagadva

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Striped
hu: Csíkozott

en: (link is external)
hu: (külső hivatkozás)

en: The comment author's email address.
hu: A hozzászóló e-mail címe.

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: The time that the user was last edited.
hu: Az időpont, mikor a felhasználót utoljára szerkesztették.

en: Layout Builder
hu: Elrendezés építő

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: Media library
hu: Médiakönyvtár

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Danger
hu: Veszély

en: Linkit result thumbnail
hu: Linkit eredmény bélyegkép

en: Content editor
hu: Tartalomszerkesztő

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: (link sends email)
hu: (a hivatkozás emailt küld)

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: Media Library thumbnail (220×220)
hu: Médiakönyvtár bélyegkép (220×220)

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.
