Sobki Bootstrap (all releases) - en to hy translation catalogue (62 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Register
hy: Գրանցվել

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Subject
hy: Թեմա

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Homepage
hy: Գլխավոր էջ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Size
hy: Չափ

en: None
hy: Ոչ մի

en: Number
hy: Թիվ

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Top
hy: Վերև

en: Small
hy: Փոքր

en: Text
hy: Տեքստ

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Upload
hy: Ներբեռնել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: Hostname
hy: Հոստի անուն

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Warning
hy: Զգուշացում

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Media
hy: Մեդիա

en: Plain text
hy: Պարզ տեքստ

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Color
hy: Գույն

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Configure block
hy: Կարգավորել բլոկը

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Left
hy: Ձախ

en: Info
hy: Ինֆո

en: Space
hy: Տարածություն

en: User account
hy: Պրոֆիլ

en: Status messages
hy: Ստատուս հաղորդագրություններ

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Wide
hy: Լայն

en: Max 1300x1300
hy: Առավելագույնը 1300x1300

en: Max 2600x2600
hy: Առավելագույնը 2600x2600

en: Max 325x325
hy: Առավելագույնը 325x325

en: Max 650x650
hy: Առավելագույնը 650x650
