Sobki Bootstrap (all releases) - en to jv translation catalogue (80 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Register
jv: Ndaftar

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: List
jv: Daftar

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Tags
jv: Tautan

en: Homepage
jv: Kācā ngarep

en: File
jv: Berkas

en: Size
jv: Ukuran

en: None
jv: Nihil

en: Number
jv: Angka

en: Message
jv: Pesen

en: Link
jv: Tautan

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Help
jv: Pitulungan

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Small
jv: Cilik

en: Icon
jv: Ikon

en: Views
jv: View

en: Teaser
jv: Ringkesan

en: Text
jv: Teks

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Upload
jv: Unggah

en: Before
jv: Sadurunge

en: After
jv: Sawise

en: User
jv: Panganggo

en: User ID
jv: ID panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Comment
jv: Komèntar

en: Hostname
jv: Jeneng Host

en: Published
jv: Dipacak

en: Heading
jv: Irahan

en: Warning
jv: Weling

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Plain text
jv: Teks biasa

en: Example
jv: Contoné

en: Table
jv: Tabel

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Color
jv: Kelir

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Configure block
jv: Konfigurasi Blok

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Shortcuts
jv: Sidhatan

en: Space
jv: Spasi

en: Account
jv: Akun

en: User account
jv: Akun panganggo

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: Header top
jv: Header ndhuwur

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Main page content
jv: Kācā utama konten

en: Full comment
jv: Komèntar sawutuhé

en: Full content
jv: Konten wutuh

en: The name of the shortcut.
jv: Jeneng sidhatan.

en: Taxonomy term page
jv: Kācā tetembungan taksonomi

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Image style
jv: Gagrag gambar

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
