Sobki Bootstrap (all releases) - en to kk translation catalogue (51 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Register
kk: Тіркеу

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Content
kk: Контент

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Homepage
kk: Жоба парағы

en: Size
kk: Көлем

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Help
kk: Көмек

en: Default
kk: Стандартты

en: Small
kk: Кіші

en: Text
kk: Текст

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload
kk: Жүктеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Created
kk: Құрылған

en: Active
kk: Белсенді

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Table
kk: Кесте

en: Navigation
kk: Навигация

en: Color
kk: Түс

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Language switcher
kk: Тіл ауыстыру0

en: Account
kk: Есеп

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Taxonomy term page
kk: Таксономиялық термин парағы
