Sobki Bootstrap (all releases) - en to km translation catalogue (81 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Suffix
km: បច្ច័យ

en: Delete
km: លុប

en: Content
km: មាតិកា

en: List
km: បញ្ជី

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Tags
km: ស្លាក

en: Homepage
km: គេហ​ទំព័រ

en: File
km: ឯកសារ

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Number
km: លេខ

en: Message
km: សារ

en: Link
km: តំណ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Center
km: កណ្តាល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Taxonomy term
km: ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Small
km: តូច

en: Teaser
km: ចំណោទ​បញ្ហា

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Upload
km: ផ្ទុកឡើង

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: User ID
km: លេខ​សម្គាល់​អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Bottom
km: បាត

en: Footer
km: បាតកថា

en: Inline
km: ក្នុង​តួ

en: Comment
km: មតិ​យោបល់

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Heading
km: ក្បាល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Plain text
km: អត្ថបទ​ធម្មតា

en: Table
km: តារាង

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Color
km: ពណ៌

en: English
km: អង់គ្លេស

en: French
km: បារាំង

en: Configure block
km: ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​ប្លុក

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Shortcuts
km: ផ្លូវ​កាត់

en: Language switcher
km: ឧបករណ៍​ប្តូរ​ភាសា

en: Space
km: ទំហំ

en: Account
km: គណនី

en: User account
km: គណនី​អ្នកប្រើ

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា

en: Page top
km: ផ្នែក​ខាង​លើ​ទំព័រ

en: Page bottom
km: ផ្នែក​ខាង​ក្រោម​ទំព័រ

en: Main page content
km: មាតិកា​ទំព័រ​មេ

en: Full comment
km: មតិ​​យោបល់​ទាំង​មូល

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: The name of the shortcut.
km: ឈ្មោះ​របស់​ផ្លូវ​កាត់​ ។

en: Taxonomy term page
km: ទំព័រ​ពាក្យ​ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Basic page
km: ទំព័រ​មូលដ្ឋាន

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
km: ប្រើ <em>ទំព័រ​មូលដ្ឋាន</em> សម្រាប់​មាតិកា​ថេរ ដូច​ជា​ទំព័រ 'អំពី​យើង' ។

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)
