Sobki Bootstrap (all releases) - en to lt translation catalogue (133 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Register
lt: Registruotis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: File
lt: Failas

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: Quote
lt: Kaina

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Views
lt: Vaizdai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Created
lt: Sukurta

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Comment
lt: Komentaras

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Heading
lt: Antraštė

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Address
lt: Adresas

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Table
lt: Lentelė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Color
lt: Spalva

en: Full
lt: Pilnas

en: English
lt: Anglų

en: Source
lt: Šaltinis

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Info
lt: Informacija

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Product
lt: Prekė

en: Changed
lt: Pakeista

en: Interval
lt: Intervalas

en: Percentage
lt: Procentas

en: Related content
lt: Susijęs turinys

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Form
lt: Forma

en: Global
lt: Globalus

en: Space
lt: Tarpas

en: Raw
lt: Paprastas

en: Account
lt: Paskyra

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: Compact
lt: Glaustai

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Library
lt: Biblioteka

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Wide
lt: Platus

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Content editor
lt: Turinio redaktorius
