Sobki Bootstrap (all releases) - en to lv translation catalogue (143 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Content
lv: Saturs

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: Homepage
lv: Mājaslapa

en: File
lv: Fails

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Quote
lv: Citāts

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrēt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Icon
lv: Ikona

en: Views
lv: Skati

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Components
lv: Komponentes

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Active
lv: Aktīvs

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Comment
lv: Komentārs

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: Published
lv: Publicēts

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Address
lv: Adrese

en: Example
lv: Piemērs

en: Table
lv: Tabula

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Color
lv: Krāsa

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Full
lv: Pilns

en: English
lv: Angļu

en: French
lv: Franču

en: Token
lv: Marķieris

en: Source
lv: Avots

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Map
lv: Karte

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Caption
lv: Paraksts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Reference
lv: Atsauce

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Interval
lv: Intervāls

en: Document
lv: Dokuments

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Language switcher
lv: Valodu pārslēdzējs

en: Form
lv: Forma

en: Global
lv: Globāls

en: Audio file
lv: Audio fails

en: Space
lv: Atstarpe

en: Account
lv: Konts

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: Inherit
lv: Mantot

en: Not applicable
lv: Nav piemērojams

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Video file
lv: Video fails

en: Alt text
lv: ALT teksts

en: Round
lv: Noapaļot

en: Compact
lv: Kompakts

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Library
lv: Bibliotēka

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: The name of the shortcut.
lv: Īsceļa nosaukums.

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Image style
lv: Attēla stils

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Not specified
lv: Nav norādīts

en: Wide
lv: Plats

en: Responsive
lv: Responsīvs

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Max 1300x1300
lv: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lv: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lv: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lv: Maks. 650x650

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Content editor
lv: Satura redaktors
