Sobki Bootstrap (all releases) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: List
mk: Листа

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Active
mk: Активно

en: Navigation
mk: Навигација

en: Configure block
mk: Конфигурација на блок

en: User account
mk: Корисничка сметка
