Sobki Bootstrap (all releases) - en to my translation catalogue (51 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Homepage
my: မူလစာမျက်နှာ

en: File
my: ဖိုင်

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Number
my: နံပါတ်

en: Message
my: သတင်း

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Inline
my: တပြေးတည်း

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Table
my: ဇယား

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: Color
my: အရောင်

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Configure block
my: Block ကို ပြင်ဆင်ရန်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ

en: Current page
my: လက်ရှိစာမျက်နှာ
