Sobki Bootstrap (all releases) - en to pa translation catalogue (27 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
