Sobki Bootstrap (all releases) - en to sl translation catalogue (76 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Register
sl: Registracija

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Tags
sl: Oznake

en: Homepage
sl: Domača stran

en: File
sl: Datoteka

en: Size
sl: Velikost

en: Reset
sl: Ponastavi

en: None
sl: Brez

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Attachment
sl: Priponka

en: Upload
sl: Nalaganje

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Heading
sl: Naslavljanje

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Table
sl: Tabela

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Color
sl: Barva

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: English
sl: Angleščina

en: French
sl: Francoščina

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: Info
sl: Podatki

en: News
sl: Novice

en: Shortcuts
sl: Bližnjice

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Block description
sl: Opis bloka

en: Account
sl: Račun

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar

en: Header top
sl: Glava na vrhu
