Sobki Bootstrap (all releases) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Tags
sq: Etiketat

en: Size
sq: Madhësia

en: Message
sq: Mesazhi

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: URL
sq: Adresa URL

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Upload
sq: Ngarkimi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Comment
sq: Komenti

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Published
sq: Publikuar

en: Table
sq: Tabela

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Color
sq: Ngjyra

en: Configure block
sq: Konfiguro bllokun

en: Language switcher
sq: Zgjedhësi i gjuhës

en: Account
sq: Profili

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Header top
sq: Kreu sipër

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
