Sobki Bootstrap (11.0.2) - en to et translation catalogue (373 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Moderated content
et: Modereeritud sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Homepage
et: Veebileht

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Views
et: Vaated

en: Audio
et: Heli

en: Filename
et: Failinimi

en: Section
et: Sektsioon

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Layout
et: Paigutus

en: Components
et: Komponendid

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Titles
et: Pealkirjad

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Bottom
et: Alumine

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Term
et: Termin

en: Term name
et: Termini nimi

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Heading
et: Pealkiri

en: Normal
et: Tavaline

en: Success
et: Õnnestus

en: Warning
et: Hoiatus

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Widget
et: Vidin

en: Address
et: Aadress

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Start
et: Algus

en: Navigation
et: Menüü

en: Color
et: Värv

en: Role
et: Roll

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Template
et: Mall

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Gender
et: Sugu

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Source
et: Allikas

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Languages
et: Keeled

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Map
et: Kaart

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Caption
et: Pealkiri

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Reference
et: Viide

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Product
et: Toode

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Products
et: Tooted

en: Interval
et: Intervall

en: Document
et: Dokument

en: Relationship
et: Seos

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Translations
et: Tõlked

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: News
et: Uudised

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Shortcuts
et: Otseteed

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Language switcher
et: Keele vahetaja

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Form
et: Vorm

en: Permission
et: Õigus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Grid
et: Ruudustik

en: Next >
et: Järgmine >

en: Global
et: Globaalne

en: Audio file
et: Helifail

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Space
et: Ruum

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Local
et: Kohalik

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Account
et: Konto

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Inherit
et: Päri

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Draft
et: Mustand

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Education
et: Haridus

en: Round
et: Ümarda

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Apply filters
et: Rakenda filtrid

en: Publish on
et: Avaldamise aeg

en: Unpublish on
et: Mitteavaldatuks märkimise aeg

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Alert
et: Hoiatus

en: References
et: Viited

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Operations links
et: Toimingute lingid

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: The name of the shortcut.
et: Otseviite nimetus.

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Master
et: Peamine

en: Get the actual content from a content revision.
et: Hangi tegelik sisu redaktsioonist.

en: Wide
et: Lai

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Delete media
et: Kustuta meedia

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: Save media
et: Salvesta meedia

en: Publish media
et: Avalda meedia

en: Unpublish media
et: Avaldamata meedia

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: Media Name
et: Meedia Nimetus

en: Find and moderate content.
et: Otsi ja modereeri sisu.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
et: Modereeritavat sisu pole saadaval. Siin kuvatakse ainult ootel olevaid versioone sisust, nagu mustandid.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
et: Üles laetud fail või dokument, näiteks PDF.
