Sobki Bootstrap (11.0.2) - en to uk translation catalogue (565 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Moderated content
uk: Ухвалювані матеріали

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Email notification
uk: Електронне сповіщення

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Tags
uk: Теґи

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: view
uk: переглянути

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Quote
uk: Цитувати

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Label
uk: Мітка

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: True
uk: Істина

en: Default
uk: Базово

en: px
uk: пікс

en: Top
uk: Зверху

en: Small
uk: Мале

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Іконка

en: Views
uk: Види

en: Audio
uk: Звук

en: URL
uk: URL-адреса

en: Filename
uk: Назва файла

en: Section
uk: Розділ

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Text
uk: Текст

en: Layout
uk: Макет

en: Components
uk: Компоненти

en: Attachment
uk: Долучення

en: Upload
uk: Викласти

en: Titles
uk: Заголовки

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: Separator
uk: Розділювач

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Bottom
uk: Знизу

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Term
uk: Термін

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Heading
uk: Заголовок

en: Normal
uk: Звичайне

en: Success
uk: Успіх

en: Warning
uk: Попередження

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Authored by
uk: Автор

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Media
uk: Медіа

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Widget
uk: Віджет

en: Address
uk: Адреса

en: Desc
uk: Спад

en: General
uk: Загальне

en: Example
uk: Приклад

en: Table
uk: Таблиця

en: Start
uk: Початок

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Color
uk: Колір

en: Repeat
uk: Повторення

en: Role
uk: Роль

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Template
uk: Шаблон

en: Coordinates
uk: Координати

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: Gender
uk: Стать

en: Not used
uk: Не використовується

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Token
uk: Замінник

en: ms
uk: мс

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Source
uk: Джерело

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Languages
uk: Мови

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Map
uk: Мапа

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Caption
uk: Підпис

en: Days
uk: Дні(в)

en: Months
uk: Місяці

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: Info
uk: Інформація

en: Listing
uk: Перелік

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Reference
uk: Посилання

en: Video
uk: Відео

en: Carousel
uk: Карусель

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Diff
uk: Різниця

en: Product
uk: Товар

en: Email confirmation
uk: Підтвердження поштою

en: Changed
uk: Змінено

en: Completed
uk: Завершено

en: Products
uk: Товари

en: Interval
uk: Проміжок

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Document
uk: Документ

en: Percentage
uk: Відсотки

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Translations
uk: Переклади

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: News
uk: Новини

en: Related content
uk: Схожий матеріал

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Complete
uk: Завершене

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Teaser text
uk: Текст анонсу

en: Translation language
uk: Мова перекладу

en: Language switcher
uk: Перемикач мови

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Taxonomy Terms
uk: Терміни таксономії

en: Blocks
uk: Блоки

en: Used in
uk: Використано в

en: Form
uk: Форма

en: Permission
uk: Повноваження

en: Sitemap
uk: Мапа сайту

en: Grid
uk: Сітка

en: Next >
uk: Далі >

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: < Previous
uk: < Назад

en: Global
uk: Глобальне

en: Audio file
uk: Файл звуку

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Space
uk: Пробіл

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Raw
uk: Raw (без обробки)

en: Opened
uk: Відкрито

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Hide all
uk: Сховати все

en: Show all
uk: Показати все

en: Local
uk: Локаль

en: Offset
uk: Зміщення

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Horizontal position
uk: Горизонтальна позиція

en: Vertical position
uk: Вертикальна позиція

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Webform submissions
uk: Надсилання з вебформи

en: Metatags
uk: Мета-теги

en: Sex
uk: Стать

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Light
uk: Світла

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Python
uk: Пітон

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Primary
uk: Основні

en: contain
uk: містить

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Video file
uk: Відеофайл

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Draft
uk: Чернетка

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Background image
uk: Зображення тла

en: Yes/No
uk: Так/Ні

en: Secondary
uk: Вторинне

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Available components
uk: Доступні компоненти

en: Education
uk: Освіта

en: Accordion
uk: Акордеон

en: @interval ago
uk: @interval тому

en: Round
uk: Округлення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: Apply filters
uk: Застосувати фільтри

en: Publish on
uk: Публікувати в

en: Unpublish on
uk: Зняти з публікації в

en: inherit
uk: спадково

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Variant
uk: Варіант

en: Alert
uk: Застереження

en: References
uk: Посилання

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Library
uk: Бібліотека

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Status code
uk: Код стану

en: Marital status
uk: Сімейний стан

en: Edit template
uk: Редагувати шаблон

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Progress bar
uk: Індикатор поступу

en: Moderation state
uk: Стан модерації

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: The name of the shortcut.
uk: Назва швидкої кнопки.

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Original size
uk: Початковий розмір

en: Borders
uk: Рамки

en: No media available.
uk: Мультимедійних файлів не знайдено.

en: Video URL
uk: URL відео

en: auto
uk: автоматичний

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
uk: Це посилання приведе вас на зовнішній веб-сайт. Ми не несемо відповідальності за його вміст.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Geographic
uk: Географічний

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: No Repeat
uk: Без повторення

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Dark
uk: Темний

en: Header color
uk: Колір верхнього колонтитулу

en: The comment author's name.
uk: Ім'я автора коментаря.

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Accordion item
uk: Елемент "акордеона"

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Industry
uk: Галузь

en: Master
uk: Головне

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Models
uk: Моделі

en: Initial
uk: Початковий

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Wide
uk: Широкий

en: Media Field
uk: Поле медіа

en: Media type
uk: Тип носія

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Top Bar
uk: Верхня панель

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Country codes
uk: Коди країн

en: No submissions available.
uk: Немає доступних надсилань.

en: Tablet
uk: Планшет

en: Displaying @start - @end of @total
uk: Показ @start - @end з @total

en: Keep open
uk: Тримати відкритим

en: Publish taxonomy term
uk: Опублікувати термін таксономії

en: Unpublish taxonomy term
uk: Зняти з публікації термін таксономії

en: Animation duration
uk: Тривалість анімації

en: The user ID of the comment author.
uk: Ідентифікатор користувача, що має автор коментаря.

en: The comment author's home page address.
uk: Адреса домашньої сторінки автора коментаря.

en: The comment author's hostname.
uk: Назва хоста автора коментаря.

en: The time that the comment was created.
uk: Час, коли коментар був створений.

en: The time that the comment was last edited.
uk: Час, коли коментар був відредагований востаннє.

en: With selection
uk: З вибраним

en: Welcome!
uk: Вітаємо!

en: Editorial
uk: Редагування

en: Thank you!
uk: Дякуємо!

en: 1 place | @count places
uk[0]: @count місце
uk[1]: @count місця
uk[2]: @count місць

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: (link is external)
uk: (посилання зовнішнє)

en: The comment author's email address.
uk: Електронна адреса автора коментаря.

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: The time that the user was last edited.
uk: Час коли користувача востаннє редагували.

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Media library
uk: Медіатека

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: Max 1300x1300
uk: Максимум 1300x1300

en: Max 2600x2600
uk: Максимум 2600x2600

en: Max 325x325
uk: Максимум 325x325

en: Max 650x650
uk: Максимум 650x650

en: Narrow
uk: Вузький

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Name or email contains
uk: Ім'я чи електронна адреса містять

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Delete media
uk: Видалити медіа

en: Media name
uk: Назва медіа

en: Back to form
uk: Назад до форми

en: Country names
uk: Назви країн

en: State codes
uk: Коди штатів

en: State names
uk: Назви штатів

en: State/Province codes
uk: Коди штатів/провінцій

en: State/Province names
uk: Назви штатів/провінцій

en: Is draft
uk: Є чернеткою

en: No more submissions are permitted.
uk: Більше надсилань не дозволяється.

en: Sunday: Sunday
    Monday: Monday
    Tuesday: Tuesday
    Wednesday: Wednesday
    Thursday: Thursday
    Friday: Friday
    Saturday: Saturday
uk: Понеділок: Понеділок
    Вівторок: Вівторок
    Середа: Середа
    Четвер: Четвер
    П’ятниця: П’ятниця
    Субота: Субота
    Неділя: Неділя

en: Male: Male
    Female: Female
uk: Чоловік: Чоловік
    Жінка: Жінка

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PA: Pennsylvania
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PA: Пенсільванія
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Пенсільванія: Пенсильванія
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг

en: Yes: Yes
    No: No
uk: Так: Так
    Ні: Ні

en: Save media
uk: Зберегти медіа

en: Likert: Agreement
uk: Likert: Погодження

en: 1: Much Worse
    2: Somewhat Worse
    3: About the Same
    4: Somewhat Better
    5: Much Better
uk: 1: Набагато гірше 
    2: Дещо гірше
    3: Приблизно так само
    4: Дещо краще
    5: Набагато краще

en: Likert: Comparison
uk: Likert: Порівняння

en: 1: Strongly Disagree
    2: Disagree
    3: Neutral
    4: Agree
    5: Strongly Agree
uk: 1: Зовсім не згоден
    2: Не згоден
    3: Байдуже
    4: Згоден
    5: Повністю згоден

en: Likert: Importance
uk: Likert: Важливість

en: 1: Not at all Important
    2: Somewhat Important
    3: Neutral
    4: Important
    5: Very Important
uk: 1: Зовсім не важливо
    2: Дещо важливо
    3: Байдуже
    4: Важливо
    5: Дуже важливо

en: Likert: Satisfaction
uk: Likert: Задоволення

en: 1: Very Unsatisfied
    2: Unsatisfied
    3: Neutral
    4: Satisfied
    5: Very Satisfied
uk: 1: Дуже незадоволений
    2: Незадоволений
    3: Байдуже
    4: Задоволений
    5: Дуже задоволений

en: Likert: Ten Scale
uk: Likert: Десятибальна шкала

en: Likert: Would You
uk: Likert: Чи ви будете

en: 1: Definitely Not
    2: Probably Not
    3: Not Sure
    4: Probably
    5: Definitely
uk: 1: Однозначно ні 
    2: Ймовірно ні 
    3: Не впевнений 
    4: Ймовірно так
    5: Однозначно так

en: Publish media
uk: Опублікувати медіа

en: Unpublish media
uk: Зняти з публікації медіа

en: Accounting/Finance: Accounting/Finance
    Advertising/Public Relations: Advertising/Public Relations
    Aerospace/Aviation: Aerospace/Aviation
    Arts/Entertainment/Publishing: Arts/Entertainment/Publishing
    Automotive: Automotive
    Banking/Mortgage: Banking/Mortgage
    Business Development: Business Development
    Business Opportunity: Business Opportunity
    Clerical/Administrative: Clerical/Administrative
    Construction/Facilities: Construction/Facilities
    Consumer Goods: Consumer Goods
    Customer Service: Customer Service
    Education/Training: Education/Training
    Energy/Utilities: Energy/Utilities
    Engineering: Engineering
    Government/Military: Government/Military
    Healthcare: Healthcare
    Hospitality/Travel: Hospitality/Travel
    Human Resources: Human Resources
    Installation/Maintenance: Installation/Maintenance
    Insurance: Insurance
    Internet: Internet
    Law Enforcement/Security: Law Enforcement/Security
    Legal: Legal
    Management/Executive: Management/Executive
    Manufacturing/Operations: Manufacturing/Operations
    Marketing: Marketing
    Non-Profit/Volunteer: Non-Profit/Volunteer
    Pharmaceutical/Biotech: Pharmaceutical/Biotech
    Professional Services: Professional Services
    Real Estate: Real Estate
    Restaurant/Food Service: Restaurant/Food Service
    Retail: Retail
    Sales: Sales
    Science/Research: Science/Research
    Skilled Labor: Skilled Labor
    Technology: Technology
    Telecommunications: Telecommunications
    Transportation/Logistics: Transportation/Logistics
uk: Бухгалтерський облік/Фінанси: Бухгалтерський облік/Фінанси
    Реклама/Зв’язки з громадськістю: Реклама/Зв’язки з громадськістю
    Аерокосмічна сфера/Авіація: Аерокосмічна сфера/Авіація
    Мистецтво/Розваги/Видавництво: Мистецтво/Розваги/Видавництво
    Автомобільна справа: Автомобільна справа
    Банківська справа/Іпотека: Банківська справа/Іпотека
    Розвиток бізнесу: Розвиток бізнесу
    Можливості для бізнесу: Можливості для бізнесу Канцелярська/Адміністративна: Канцелярська/Адміністративна
    Будівництво/Об’єкти: Будівництво/Об’єкти
    Товари народного споживання: Товари народного споживання
    Обслуговування клієнтів: Обслуговування клієнтів
    Освіта/Навчання: Освіта/Навчання
    Енергетика/комунальні послуги: Енергетика/комунальні послуги
    Інженерія: Інженерія
    Уряд/Військо: Уряд/Військо
    Охорона здоров’я: Охорона здоров’я
    Гостинність/Подорожі: Гостинність/Подорожі
    Людські ресурси: Людські ресурси
    Встановлення/Технічне обслуговування: Встановлення/Технічне обслуговування
    Страхування: Страхування
    Інтернет: Інтернет
    Правоохоронні органи/Безпека: Правоохоронні органи/Безпека
    Юриспруденція: Юриспруденція
    Менеджмент/Керівництво: Менеджмент/Керівництво
    Виробництво/Процеси: Виробництво/Процеси Маркетинг: Маркетинг
    Неприбуткова сфера/Волонтерство: Неприбуткова сфера/Волонтерство
    Фармакологія/Біотехнології: Фармакологія/Біотехнології
    Професійні послуги: Професійні послуги
    Нерухомість: Нерухомість
    Ресторан/Харчування: Ресторан/Харчування
    Роздрібна торгівля: Роздрібна торгівля:
    Продажі: Продажі
    Наука/Дослідження: Наука/Дослідження
    Кваліфікована праця: Кваліфікована праця
    Технології: Технології
    Телекомунікації: Телекомунікації
    Транспортування/Логістика: Транспортування/Логістика

en: Single: Single
    Married: Married
    Divorced: Divorced
    Widowed: Widowed
uk: Неодружений: Неодружений
    Одружений: Одружений
    Розлучений: Розлучений
    Вдівець: Вдівець

en: January: January
    February: February
    March: March
    April: April
    May: May
    June: June
    July: July
    August: August
    September: September
    October: October
    November: November
    December: December
uk: Січень: Січень
    Лютий: Лютий
    Березень: Березень
    Квітень: Квітень
    Травень: Травень
    Червень: Червень
    Липень: Липень
    Серпень: Серпень
    Вересень: Вересень
    Жовтень: Жовтень
    Листопад: Листопад
    Грудень: Грудень

en: Extra Small: Extra Small
    Small: Small
    Medium: Medium
    Large: Large
    Extra Large: Extra Large
uk: Дуже малий: Дуже малий
    Малий: Малий
    Середній: Середній
    Великий: Великий
    Дуже великий: Дуже великий

en: Employment status
uk: Зайнятість

en: 'Full Time': 'Full Time'
    'Part Time': 'Part Time'
    'Military': 'Military'
    Unemployed: Unemployed
    Retired: Retired
uk: 'Повний робочий день': 'Повний робочий день'
    'Неповний робочий день': 'Неповний робочий день' 'Військовий': 'Військовий'
    Безробітний: Безробітний
    Пенсіонер: Пенсіонер

en: Ethnicity
uk: Етнічна приналежність

en: Caucasian: Caucasian
    'Latino/Hispanic': 'Latino/Hispanic'
    'Middle Eastern': 'Middle Eastern'
    African: African
    Caribbean: Caribbean
    'South Asian': 'South Asian'
    'East Asian': 'East Asian'
    Mixed: Mixed
uk: Європеоїдний: Європеоїдний
    Латиноамериканський: Латиноамериканський
    Близькосхідний: Близькосхідний
    Африканський: Африканський
    Карибський: Карибський
    Південноазіатський: Південноазіатський
    Східноазіатський: Східноазіатський
    Змішаний: Змішаний

en: Parent: Parent
    'Significant Other': 'Significant Other'
    Sibling: Sibling
    Child: Child
    Friend: Friend
uk: Батьки: Батьки 
    Інші близькі родичі: Інші близькі родичі
    Брат/сестра: Брат/сестра
    Дитина: Дитина
    Друг: Друг

en: Likert: Quality
uk: Likert: Якість

en: 1: Poor
    2: Fair
    3: Good
    4: Very good
    5: Excellent
uk: 1: Погано
    2: Задовільно
    3: Добре
    4: Дуже добре
    5: Відмінно

en: Find and manage media.
uk: Пошук медіа та керування ними.

en: Delete webform
uk: Видалити веб-форму

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
uk: Надіслано [webform_submission:created]
    Надіслав: [webform_submission:user]
    
    Надіслані значення:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
uk: <p>Надіслано [webform_submission:created]</p>
    <p>Надіслав: [webform_submission:user]</p>
    <p> Надіслані значення:</p> [webform_submission:values]

en: Webform submission operations bulk form
uk: Вебформа: Пакетна форма операцій з надсиланнями

en: Delete submission
uk: Видалити надсилання

en: Phone type
uk: Тип телефону

en: Home: Home
    Office: Office
    Cell: Cell
uk: Дім: Дім
    Офіс: Офіс
    Мобільний: Мобільний

en: Content editor
uk: Редактор вмісту

en: Demographic
uk: Демографічна

en: Unstar/unflag submission
uk: Зняти зірочку/позначку з надсилання

en: [webform:title]: Preview
uk: [webform:title]: попередній перегляд

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
uk: [webform_submission:submitted-to]: Надсилання №[webform_submission:serial]

en: Use local images for reusable media.
uk: Використовувати локальні зображення для багаторазових медіа.

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.

en: Comments published
uk: Коментарі опубліковано

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.

en: Comments unapproved
uk: Коментарі не затверджено

en: {Empty}
uk: {Порожньо}

en: Media Name
uk: Назва медіа

en: Find and moderate content.
uk: Немає доступного модерованого вмісту. Тут перераховані лише ті, що очікують на розгляд зміст, такі як чернетки.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
uk: Модеровані матеріали відсутні. Тут перелічено лише ті версії матеріалів, що очікують на розгляд, наприклад чернетки.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.<br />Щоб розпочати створення сайту перегляньте <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Посібник користувача</a>.

en: A locally hosted audio file.
uk: Локально розміщуваний аудіофайл.

en: A locally hosted video file.
uk: Локально розміщуваний відеофайл.

en: Name (A-Z)
uk: Назва (А - Я)

en: Name (Z-A)
uk: Назва (Я - А)

en: Indicates required field
uk: Вказує обов'язкові для заповнення поля

en: This submission has been locked.
uk: Це надсилання заблоковано.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
uk: Це надсилання було автоматично заповнено попереднім надсиланням.

en: High School: High School
    Associate Degree: Associate Degree
    Graduate or Professional Degree: Graduate or Professional Degree
    Some College: Some College
uk: Середня школа: Середня школа
    Ступінь спеціаліста: Ступінь спеціаліста
    Вища освіта або професійний ступінь: Вища освіта або професійний ступінь 
    Деякі коледжі: Деякі коледжі

en: first_name:
      - 'John'
      - 'Paul'
      - 'Ringo'
      - 'George'
    last_name:
      - 'Lennon'
      - 'McCartney'
      - 'Starr'
      - 'Harrison'
    address:
      - '10 Main Street'
      - '11 Brook Alley Road. APT 1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Springfield'
      - 'Pleasantville'
      - 'Hill Valley'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'
uk: first_name:
      - 'Джон'
      - 'Пол'
      - 'Рінго'
      - 'Джордж'
    last_name:
      - 'Леннон'
      - 'Маккартні'
      - 'Старр'
      - 'Гарісон'
    address:
      - 'Мейн стріт, 10'
      - 'Брук Еллі Роуд, 11, КВ.1'
    zip:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    postal_code:
      - '11111'
      - '12345'
      - '12345-6789'
    phone:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    fax:
      - '123-456-7890'
      - '098-765-4321'
    city:
      - 'Спрінгфілд'
      - 'Плезентвіль'
      - 'Гілл Воллі'
    url:
      - 'http://example.com'
      - 'http://test.com'
    default:
      - 'Loremipsum'
      - 'Oratione'
      - 'Dixisset'

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попереднє надсилання</a> .

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
uk: Ця вебформа вже була надіслана. <a href="#">Переглянути попередні надсилання</a> .

en: Remote video
uk: Віддалене відео

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
uk: Віддалено розміщуване відео з YouTube або Vimeo.

en: Default webform submissions views.
uk: Базові види з надсиланнями для вебформ

en: Embed: Default
uk: Вбудовування: Базово

en: Display submissions.
uk: Відображення надсилань.

en: Embed: Administer
uk: Вбудовування: Адміністрування

en: Administer submissions.
uk: Адміністрування надсилань.

en: Embed: Manage
uk: Вбудовування: Керування

en: Manage submissions.
uk: Керування надсиланнями

en: Embed: Review
uk: Вбудовування: Огляд

en: Review submissions.
uk: Огляд надсилань.

en: Lock submission
uk: Заблокувати надсилання

en: Unlock submission
uk: Розблокувати надсилання

en: Edit {{ name }}
uk: Редагувати {{ name }}

en: Widget (table)
uk: Віджет (таблиця)

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
uk: Архівовано

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
uk: Чернетка

[ctx: Workflow state label]
en: Published
uk: Опубліковано

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
uk: Архівувати

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
uk: Відновити до чернетки

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
uk: Відновити

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
uk: Створити нову чернетку

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
uk: Опублікувати

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
uk: У вас є чернетка цієї вебформи, що очікує на розгляд. <a href="#">Завантажити чернетку, що очікує на розгляд</a> .

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
uk: У вас є чернетки цієї вебформи, що очікують на розгляд. <a href="#">Переглянути чернетки, що очікують на розгляд</a> .

en: Media Library thumbnail (220×220)
uk: Ескіз медіатеки (220×220)

en: Delete {{ name }}
uk: Видалити {{ name }}

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
uk: Викладений файл чи документ, наприклад PDF.

en: Webform submission from: [webform_submission:source-title]
uk: Надсилання вебформи з: [webform_submission:source-title]

en: @interval hence
uk: @interval віднині

en: Province codes
uk: Коди провінцій

en: AB: Alberta
    BC: 'British Columbia'
    MB: Manitoba
    NB: 'New Brunswick'
    NL: 'Newfoundland and Labrador'
    NS: 'Nova Scotia'
    NT: 'Northwest Territories'
    NU: Nunavut
    'ON': Ontario
    PE: 'Prince Edward Island'
    QC: Quebec
    SK: Saskatchewan
    YT: Yukon
uk: AB: Альберта
    BC: 'Британська Колумбія'
    MB: Манітоба
    NB: 'Нью-Брансвік'
    NL: 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    NS: 'Нова Шотландія'
    NT: 'Північно-західні території'
    NU: Нунавут
    'ON': Онтаріо
    PE: 'Острів принца Едварда'
    QC: Квебек
    SK: Саскачеван
    YT: Юкон

en: Province names
uk: Назви провінцій

en: Alberta: Alberta
    'British Columbia': 'British Columbia'
    Manitoba: Manitoba
    'New Brunswick': 'New Brunswick'
    'Newfoundland and Labrador': 'Newfoundland and Labrador'
    'Nova Scotia': 'Nova Scotia'
    'Northwest Territories': 'Northwest Territories'
    Nunavut: Nunavut
    Ontario: Ontario
    'Prince Edward Island': 'Prince Edward Island'
    Quebec: Quebec
    Saskatchewan: Saskatchewan
    Yukon: Yukon
uk: Альберта: Альберта
    'Британська Колумбія': 'Британська Колумбія'
    Манітоба: Манітоба
    'Нью-Брансвік': 'Нью-Брансвік'
    'Ньюфаундленд і Лабрадор': 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    'Нова Шотландія': 'Нова Шотландія'
    'Північно-західні території': 'Північно-західні території'
    Нунавут: Нунавут
    Онтаріо: Онтаріо
    'Острів принца Едварда': 'Острів принца Едварда'
    Квебек: Квебек
    Саскачеван: Саскачеван
    Юкон: Юкон

en: AL: Alabama
    AK: Alaska
    AS: 'American Samoa'
    AZ: Arizona
    AR: Arkansas
    AE: 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)'
    AA: 'Armed Forces Americas'
    AP: 'Armed Forces Pacific'
    CA: California
    CO: Colorado
    CT: Connecticut
    DE: Delaware
    DC: 'District of Columbia'
    FM: 'Federated States of Micronesia'
    FL: Florida
    GA: Georgia
    GU: Guam
    HI: Hawaii
    ID: Idaho
    IL: Illinois
    IN: Indiana
    IA: Iowa
    KS: Kansas
    KY: Kentucky
    LA: Louisiana
    ME: Maine
    MH: 'Marshall Islands'
    MD: Maryland
    MA: Massachusetts
    MI: Michigan
    MN: Minnesota
    MS: Mississippi
    MO: Missouri
    MT: Montana
    NE: Nebraska
    NV: Nevada
    NH: 'New Hampshire'
    NJ: 'New Jersey'
    NM: 'New Mexico'
    NY: 'New York'
    NC: 'North Carolina'
    ND: 'North Dakota'
    MP: 'Northern Mariana Islands'
    OH: Ohio
    OK: Oklahoma
    OR: Oregon
    PW: Palau
    PA: Pennsylvania
    PR: 'Puerto Rico'
    RI: 'Rhode Island'
    SC: 'South Carolina'
    SD: 'South Dakota'
    TN: Tennessee
    TX: Texas
    UT: Utah
    VT: Vermont
    VI: 'Virgin Islands'
    VA: Virginia
    WA: Washington
    WV: 'West Virginia'
    WI: Wisconsin
    WY: Wyoming
    AB: Alberta
    BC: 'British Columbia'
    MB: Manitoba
    NB: 'New Brunswick'
    NL: 'Newfoundland and Labrador'
    NS: 'Nova Scotia'
    NT: 'Northwest Territories'
    NU: Nunavut
    'ON': Ontario
    PE: 'Prince Edward Island'
    QC: Quebec
    SK: Saskatchewan
    YT: Yukon
uk: AL: Алабама
    AK: Аляска
    AS: 'Американське Самоа'
    AZ: Арізона
    AR: Арканзас
    'AE': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'AA': 'Збройні сили Америки'
    'AP': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    CA: Каліфорнія
    CO: Колорадо
    CT: Коннектикут
    DE: Делавер
    DC: 'Округ Колумбія'
    FM: 'Федеративні Штати Мікронезії'
    FL: Флорида
    GA: Джорджія
    GU: Гуам
    HI: Гаваї
    ID: Айдахо
    IL: Іллінойс
    IN: Індіана
    IA: Айова
    KS: Канзас
    KY: Кентуккі
    LA: Луїзіана
    ME: Мен
    MH: 'Маршалові острови'
    MD: Мериленд
    MA: Массачусетс
    MI: Мічиган
    MN: Міннесота
    MS: Міссісіпі
    MO: Міссурі
    MT: Монтана
    NE: Небраска
    NV: Невада
    NH: 'Нью-Гемпшир'
    NJ: 'Нью-Джерсі' 
    NM: 'Нью-Мексико'
    NY: 'Нью-Йорк'
    NC: 'Північна Кароліна'
     ND: 'Північна Дакота'
    MP: 'Північні Маріанські острови'
    OH: Огайо
    OK: Оклахома
    OR: Орегон
    PW: Палау
    PA: Пенсільванія
    PR: 'Пуерто-Ріко'
    RI: 'Род-Айленд'
    SC: 'Південна Кароліна'
    SD: 'Південна Дакота'
    TN: Теннессі
    TX: Техас
    UT: Юта
    VT: Вермонт
    VI: 'Віргінські острови'
    VA: Вірджинія
    WA: Вашингтон
    WV: 'Західна Вірджинія'
     WI: Вісконсин
    WY: Вайомінг
    AB: Альберта
    BC: 'Британська Колумбія'
    MB: Манітоба
    NB: 'Нью-Брансвік'
    NL: 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    NS: 'Нова Шотландія'
    NT: 'Північно-західні території'
    NU: Нунавут
    ON: Онтаріо
    PE: 'Острів принца Едварда'
    QC: Quebec
    SK: Саскачеван
    YT: Юкон

en: Alabama: Alabama
    Alaska: Alaska
    'American Samoa': 'American Samoa'
    Arizona: Arizona
    Arkansas: Arkansas
    'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)': 'Armed Forces (Canada, Europe, Africa, or Middle East)'
    'Armed Forces Americas': 'Armed Forces Americas'
    'Armed Forces Pacific': 'Armed Forces Pacific'
    California: California
    Colorado: Colorado
    Connecticut: Connecticut
    Delaware: Delaware
    'District of Columbia': 'District of Columbia'
    'Federated States of Micronesia': 'Federated States of Micronesia'
    Florida: Florida
    Georgia: Georgia
    Guam: Guam
    Hawaii: Hawaii
    Idaho: Idaho
    Illinois: Illinois
    Indiana: Indiana
    Iowa: Iowa
    Kansas: Kansas
    Kentucky: Kentucky
    Louisiana: Louisiana
    Maine: Maine
    'Marshall Islands': 'Marshall Islands'
    Maryland: Maryland
    Massachusetts: Massachusetts
    Michigan: Michigan
    Minnesota: Minnesota
    Mississippi: Mississippi
    Missouri: Missouri
    Montana: Montana
    Nebraska: Nebraska
    Nevada: Nevada
    'New Hampshire': 'New Hampshire'
    'New Jersey': 'New Jersey'
    'New Mexico': 'New Mexico'
    'New York': 'New York'
    'North Carolina': 'North Carolina'
    'North Dakota': 'North Dakota'
    'Northern Mariana Islands': 'Northern Mariana Islands'
    Ohio: Ohio
    Oklahoma: Oklahoma
    Oregon: Oregon
    Palau: Palau
    Pennsylvania: Pennsylvania
    'Puerto Rico': 'Puerto Rico'
    'Rhode Island': 'Rhode Island'
    'South Carolina': 'South Carolina'
    'South Dakota': 'South Dakota'
    Tennessee: Tennessee
    Texas: Texas
    Utah: Utah
    Vermont: Vermont
    'Virgin Islands': 'Virgin Islands'
    Virginia: Virginia
    Washington: Washington
    'West Virginia': 'West Virginia'
    Wisconsin: Wisconsin
    Wyoming: Wyoming
    Alberta: Alberta
    'British Columbia': 'British Columbia'
    Manitoba: Manitoba
    'New Brunswick': 'New Brunswick'
    'Newfoundland and Labrador': 'Newfoundland and Labrador'
    'Nova Scotia': 'Nova Scotia'
    'Northwest Territories': 'Northwest Territories'
    Nunavut: Nunavut
    Ontario: Ontario
    'Prince Edward Island': 'Prince Edward Island'
    Quebec: Quebec
    Saskatchewan: Saskatchewan
    Yukon: Yukon
uk: Алабама: Алабама
    Аляска: Аляска
    'Американське Самоа': 'Американське Самоа'
    Аризона: Аризона
    Арканзас: Арканзас
    'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід': 'Збройні сили (Канада, Європа, Африка чи Близький Схід'
    'Збройні сили Америки': 'Збройні сили Америки'
    'Збройні сили Тихоокеанського регіону': 'Збройні сили Тихоокеанського регіону'
    Каліфорнія: Каліфорнія
    Колорадо: Колорадо
    Коннектикут: Коннектикут
    Делавер: Делавер
    'Округ Колумбія': 'Округ Колумбія'
    'Федеративні Штати Мікронезії': 'Федеративні Штати Мікронезії'
    Флорида: Флорида
    Джорджія: Джорджія
    Гуам: Гуам
    Гаваї: Гаваї
    Айдахо: Айдахо
    Іллінойс: Іллінойс
    Індіана: Індіана
    Айова: Айова
    Канзас: Канзас
    Кентуккі: Кентуккі
    Луїзіана: Луїзіана
    Мен: Мен
    'Маршаллові острови': 'Маршаллові острови'
    Мериленд: Мериленд
    Массачусетс: Массачусетс
    Мічиган: Мічиган
    Міннесота: Міннесота
    Міссісіпі: Міссісіпі
    Міссурі: Міссурі
    Монтана: Монтана
    Небраска: Небраска
    Невада: Невада
    'Нью-Гемпшир': 'Нью-Гемпшир'
    'Нью-Джерсі': 'Нью-Джерсі'
    'Нью-Мексико': 'Нью-Мексико'
    'Нью-Йорк': 'Нью-Йорк'
    'Північна Кароліна': 'Північна Кароліна'
    'Північна Дакота': 'Північна Дакота'
    'Північні Маріанські острови': 'Північні Маріанські острови'
    Огайо: Огайо
    Оклахома: Оклахома
    Орегон: Орегон
    Палау: Палау
    Пенсільванія: Пенсильванія
    'Пуерто-Ріко': 'Пуерто-Ріко'
    Род-Айленд: Род-Айленд
    'Південна Кароліна': 'Південна Кароліна'
    'Південна Дакота': 'Південна Дакота'
    Теннессі: Теннессі
    Техас: Техас
    Юта: Юта
    Вермонт: Вермонт
    'Віргінські острови': 'Віргінські острови'
    Вірджинія: Вірджинія
    Вашингтон: Вашингтон
    'Західна Вірджинія': 'Західна Вірджинія'
    Вісконсин: Вісконсин
    Вайомінг: Вайомінг
    Альберта: Альберта
    'Британська Колумбія': 'Британська Колумбія'
    Манітоба: Манітоба
    'Нью-Брансвік': 'Нью-Брансвік'
    'Ньюфаундленд і Лабрадор': 'Ньюфаундленд і Лабрадор'
    'Нова Шотландія': 'Нова Шотландія'
    'Північно-західні території': 'Північно-західні території'
    Нунавут: Нунавут
    Онтаріо: Онтаріо
    'Острів принца Едварда': 'Острів принца Едварда'
    Quebec: Quebec
    Саскачеван: Саскачеван
    Юкон: Юкон

en: Man: Man
    Woman: Woman
    Non-binary: Non-binary
    Agender/Genderless: Agender/Genderless
    Androgyne/Androgynous: Androgyne/Androgynous
    Aporagender: Aporagender
    Bigender: Bigender
    Demi-agender: Demi-agender
    Demi-boy: Demi-boy
    Demi-fluid: Demi-fluid
    Demi-girl: Demi-girl
    Demi-gender: Demi-gender
    Demi-non-binary: Demi-non-binary
    Genderqueer: Genderqueer
    Genderflux: Genderflux
    Genderfluid: Genderfluid
    Gender-indifferent: Gender-indifferent
    Gender-neutral: Gender-neutral
    Graygender: Graygender
    Intergender: Intergender
    Maverique: Maverique
    Maxigender: Maxigender
    Multigender/Polygender: Multigender/Polygender
    Neutrois: Neutrois
    Pangender/Omnigender: Pangender/Omnigender
    Trigender: Trigender
    Two-spirit: Two-spirit
    'Prefer Not to Answer': 'Prefer Not to Answer'
uk: Man: Чоловік
    Woman: Жінка
    Non-binary: Небінарна
    Agender/Genderless: Агендер/Безгендерний
    Androgyne/Androgynous: Андрогін/Андрогінний
    Aporagender: Апорагендер
    Bigender: Бігендер
    Demi-agender: Демі-агендер
    Demi-boy: Демі-хлопчик
    Demi-fluid: Демі-флюід
    Demi-girl: Демі-дівчинка
    Demi-gender: Демі-гендер
    Demi-non-binary: Демі-небінарний
    Genderqueer: Гендерквір
    Genderflux: Генедрфлукс
    Genderfluid: Генедфлуід
    Gender-indifferent: Гендерно-індифірентний
    Gender-neutral: Гендернонейтральний
    Graygender: Грейгендер
    Intergender: Інтергендер
    Maverique: Маверік
    Maxigender: Максігендер
    Multigender/Polygender: Мультигендер/Полігендер
    Neutrois: Нейтрос
    Pangender/Omnigender: Пангендер/Омнігендер
    Trigender: Тригендер
    Two-spirit: Два-духи
    'Prefer Not to Answer': 'Не бажаю відповідати'

en: Content blocks
uk: Блоки вмісту

en: Sex - International Civil Aviation Organization (ICAO)
uk: Стать - Міжнародна організація цивільної авіації (ICAO)

en: M: Male
    F: Female
    X: Unspecified
uk: M: Чоловік
    F: Жінка 
    X: Не визначено

en: Archive webform
uk: Архівувати вебформу

en: Close webform
uk: Закрити вебформу

en: Open webform
uk: Відкрити вебформу

en: Restore webform
uk: Відновити вебформу

en: Star/flag submission
uk: Позначити надсилання

en: Webform (Default) - DO NOT EDIT
uk: Вебформа (за замовчуванням) – НЕ РЕДАГУВАТИ

en: Find and manage content blocks.
uk: Пошук блоків вмісту і керування ними.

en: There are no content blocks available.
uk: Немає доступних блоків вмісту

en: Create and edit content blocks.
uk: Створення та редагування блоків вмісту.
