Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (42 entries)

en: Register
am: ይመዝገቡ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Submit
am: አስገባ

en: Content
am: ይዞታ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Language
am: ቋንቋ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Administration
am: አስተዳደር

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Help
am: እርዳታ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Page title
am: የገፅ ርዕስ

en: RSS
am: አር ኤስ ኤስ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Footer
am: ግርጌ

en: Published
am: የታተመ

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
am: @site በአሁኑ ሰዓት ማስተካከያ እየተደረገለት ነው፡፡ በቅርብ ጊዜ ውስጥ ወደነበረበት ይመለሳል፡፡ ለትዕግስቷ እናመሰግናለን!

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Tools
am: መገልገያዎች

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Front page
am: ፊት ገፅ

en: Languages
am: ቋንቋዎች

en: Account
am: መለያ

en: Unpublish comment
am: ያልታተመ አስተያየት

en: User account
am: የተጠቃሚ መለያ

en: Main navigation
am: ዋና ምናሌ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች

en: Delete comment
am: አስተያየት ስርዝ

en: Date and time
am: ቀን እና ሰዓት

en: Status messages
am: የሁኔት መልዕክቶች

en: Main page content
am: የመነሻ ገጽ ይዘት

en: Site branding
am: የድህረ ገዕ መለያ

en: Primary admin actions
am: የአስተዳዳሪ ዋና ዋና ተግባራት

en: User account menu
am: የተጠቃሚ መለያ ምናሌ
