Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (51 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Subject
bs: Naslov

en: Language
bs: Jezik

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Administration
bs: Administracija

en: Tags
bs: Tagovi

en: Size
bs: Veličina

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Image
bs: Slika

en: Name
bs: Ime

en: Taxonomy term
bs: Taksonomijski term

en: Preview
bs: Pregled

en: Help
bs: Pomoć

en: Teaser
bs: Sažetak

en: User
bs: Korisnik

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Published
bs: Objavljeno

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Normal
bs: Normalno

en: Plain text
bs: Obični tekst

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bs: @site se trenutno održava/servisira. Uskoro ćemo opet biti s vama, hvala vam za strpljenje.

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Tools
bs: Alati

en: English
bs: Engleski

en: Front page
bs: Naslovna stranica

en: Languages
bs: Jezici

en: Relationship
bs: Relacija

en: Global
bs: Globalni

en: Account
bs: Korisnički račun

en: Unpublish comment
bs: Označi komentar kao neobjavljen

en: Main navigation
bs: Glavna navigacija

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: Delete comment
bs: Obriši komentar

en: Yes/No
bs: Da/Ne

en: Date and time
bs: Datum i vrijeme

en: Breadcrumbs
bs: Putanje (breadcrumbs)

en: Status messages
bs: Statusne poruke

en: Main page content
bs: Sadržaj glavne stranice

en: Full HTML
bs: Kompletan HTML

en: Site branding
bs: Osnovne informacije o stranici

en: Default comments
bs: Defaultni komentari

en: Allows commenting on content
bs: Dozvoli komentare na sadržaju

en: Primary admin actions
bs: Primarne admin akcije

en: User account menu
bs: Korisnički meni

en: Basic HTML
bs: Osnovni HTML

en: Restricted HTML
bs: Ograničen HTML
