Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (40 entries)

en: Register
ka: რეგისტრაცია

en: Delete
ka: წაშლა

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Content
ka: კონტენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Language
ka: ენა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: More
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: Size
ka: ზომა

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Page title
ka: გვერდის სათაური

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: General
ka: ზოგადი

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ka: @site დროებით გამორთულია. ჩვენ მალე დავბრუნდებით, გმადლობთ მოთმინებისთის.

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Tools
ka: ხელსაწყოები

en: Full
ka: სრული

en: English
ka: ინგლისური

en: French
ka: ფრანგული

en: Front page
ka: მთავარი გვერდი

en: Languages
ka: ენები

en: Anonymous user
ka: ანონიმური მომხმარებელი

en: Global
ka: გლობალური

en: Authenticated user
ka: ავტორიზირებული მომხმარებელი

en: Date and time
ka: თარიღი და დრო
