Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (43 entries)

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Language
mn: Хэл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Homepage
mn: Нүүр хуудас

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Bottom
mn: Доод

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: English
mn: Англи

en: French
mn: Франц

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Date and time
mn: Огноо цаг
