Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to pa translation catalogue (26 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: More
pa: ਹੋਰ

en: Size
pa: ਸਾਈਜ਼

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Promoted to front page
pa: ਮੁੱਖ ਪੇਜ਼ ਉੱਤੇ ਲਾਓ

en: English
pa: ਅੰਗਰੇਜ਼ੀ

en: French
pa: ਫਰੈਂਚ

en: Languages
pa: ਭਾਸ਼ਾਵਾਂ

en: Anonymous user
pa: ਅਗਿਆਤ ਯੂਜ਼ਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ

en: User account
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਅਕਾਊਂਟ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ

en: Date and time
pa: ਮਿਤੀ ਅਤੇ ਸਮਾਂ
