Sobki DSFR (10.0.0-alpha2) - en to ps translation catalogue (33 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Subject
ps: موضوع

en: Language
ps: ژبه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Administration
ps: پازوالنه

en: More
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Size
ps: كچه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Footer
ps: پښۍ

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: General
ps: ټوليز

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Tools
ps: توكي

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Save comment
ps: څرګندون خوندي کول

en: Save content
ps: منځپانګه خوندي کول

en: Time zones
ps: مهال سيمې
